Весняна легкість: нова колекція SOLH

Весняна легкість: нова колекція SOLH

Не стала винятком і нова весняна лінійка. Бренд зробив ставку на натуральні відтінки і нову тканину, яка точно здивує і подарує найприємніші відчуття з настанням весняного тепла.
IMG_6310.JPG
IMG_6292.JPG
Особливе місце займають вироби з інноваційного матеріалу TENCEL®. Він виготовлений з деревини австралійського евкаліпта і володіє дуже важливими якостями: антибактеріальну, що дихає, приємне до тіла, практично не мнеться. Також був використаний льон, трикотаж і тонка шерсть. SOLH намагається уникати використання синтетичних матеріалів, особливо в весняно-літніх колекціях, роблячи ставку на легкі тканини.

IMG_6293.JPGIMG_6308.JPG

Кожен колір в лінійці об'єднує кілька виробів, які, при бажанні, легко можна поєднувати в один стильний образ. Гамма складається з відтінків синього, зеленого, бежевого і сірого. Також є вкраплення яскравої фуксії - вона здатна кардинально перетворювати будь-цибулю. У новому сезоні актуальними будуть натуральні і пастельні відтінки, які витіснили насичені і яскраві фарби зимових луків. Пудровие брючні костюми, молочного відтінку пальто і небесно-блакитні трикотажні комплекти - ось, що буде необхідним кожній дівчині цієї весни.

IMG_6294.JPGIMG_6296.JPG

Раніше, дизайнер бренду Олена Хашим, вже презентувала цю колекцію на подіумі ASC в рамках New York Fashion Week. Американська аудиторія сприйняла бренд з великим інтересом і колекцію вже запропонували уявити в шоурумі для баєрів на Бродвеї.

IMG_6338.JPGIMG_6322.JPG