Елемент не знайдено!

img05
img06
Опис образу

В нашій команді працюють тонкі психологи жіночої натури. Вони знають, наскільки мінливе настрій у багатьох милих дам. Тому в кожну колекцію ми додаємо родзинку, а саме трансформери.

Дивитися всі моделі
img
Олена Хашим
Креативний директор SOLH

Solh - це світ вільної, неповторної, і практичною моди на долоні. Цей світ ми побудували з 8 цінностей. Одним із секретів нашого успіху є нескінченний пошук нових форм, фактур, принтів, силуетів. Ми не припиняємо відкривати перспективи застосування нових тканин: двосторонні, з незвичайним покриттям, текстурою, багатофункціональні. Ми використовуємо наші свіжі ідеї в кожній колекції.

Наші переваги
Індивідуальність

Розкриваємо красу, неповторність і чарівність жінок всіх типів зовнішності.

Доступність

Щоб виглядати на всі сто, не обов'язково бути дружиною мільйонера. Ексклюзивні дизайнерські наряди Solh відносяться до середнього цінового сегменту.

total look

Щоб наші прекрасні жінки не витрачали свій час і фінанси на стилістів, збираючи модні образи, ми робимо total look. Кожен образ складається з поєднаних за кольором і формою елементів одягу і правильних аксесуарів.

Для всіх пір року

Жінка повинна бути прекрасною при будь-якій погоді. Тому ми враховуємо сезонні тренди і випускаємо 8 колекцій на рік - по дві для кожної пори року.

Висока якість

Одяг Solh зроблена з якісних натуральних тканин, тому бездоганно зберігає свою форму, колір, фактуру і зовнішній вигляд довгий час.

Різноманітність

Ми створюємо колірні і асортиментні капсульні колекції. Це дозволяє жінкам підібрати різноманітний гардероб з квітами і тенденціями майбутнього сезону.

15 лист 2021
Дизайнерка одягу SOLH пропонує жінкам відмін...
Про нас пишуть
Підписка на розсилку
Дізнавайтеся про нові колекції і вигідні пропозиції першими
Будь ласка, введіть дійсний E-mail
Дякуємо за підписку!
Підписка на розсилку
Дізнавайтеся про нові колекції і вигідні пропозиції першими
Будь ласка, введіть дійсний E-mail
Дякуємо за підписку!
top